پیش بینی قیمت مرغ در ایام نوروز

به گزارش «سرویس اقتصاد داخلی» «ماکی دام – پایگاه خبری صنعت دام، طیور و آبزیان»؛ به نقل از میزان، مهدی یوسف خانی در خصوص تغییر قیمت مرغ در واحدهای صنفی اظهار کرد: قیمت هر کیلو مرغ با ۲۵۰ تومان کاهش نسبت به هفته گذشته به رقم ۷‌هزار و ۴۰۰ تومان رسیده است.

وی در توضیح پیش‌بینی قیمت مرغ در ایام نوروز تصریح کرد: قیمت مرغ در ایام نوروز بین ۷‌هزار و ۲۰۰ تا ۷‌هزار و ۶۰۰ تومان متغیر خواهد بود و پیش‌بینی برای افزایش قیمت بیش از این در قیمت مرغ نداریم.

رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی گفت: با توجه به کاهش قیمت مرغ، قیمت هر کیلو ران مرغ به ۶‌هزار و ۱۰۰ تومان و هر کیلو سینه بدون استخوان به ۱۲‌هزار تومان رسیده است.

یوسف خانی در خصوص قیمت انواع مرغ منجمد اظهار کرد: مرغ منجمد از اوایل اسفند ماه به صورت عمده در میادین میوه و تره‌بار برای تنظیم بازار و کنترل قیمت مرغ گرم عرضه شد که خوشبختانه توانست قیمت مرغ را کنترل کند.

وی در این باره ادامه داد: قیمت هر کیلو مرغ منجمد ۵‌هزار و ۹۰۰ است که مردم با وجود کاهش قیمت مرغ گرم استقبالی از آن نکردند و ترجیح می‌دهند مرغ گرم مصرف کنند.

رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی در خصوص قیمت هر کیلو تخم‌مرغ گفت: بیماری آنفولانزای مرغی با اتمام فصل سرما تا حد زیادی مهار شده و با گرم‌تر شدن هوا نیز از بین خواهد رفت و قیمت هر کیلو تخم‌مرغ با کاهش نسبی نسبت به هفته گذشته به رقم ۶‌هزار تومان رسیده است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × پنج =

سلام

برای پیام به پشتیبانی ضربه بزنید

اسکرول به بالا