قوانین و مقررات

قوانین مربوط به محصولات مجازی از قبیل کتاب های الکترونیکی و فیلم و…

 1.  لینک دانلود پس از خرید محصول به کاربر نمایش داده میشود و در صفحه دانلود در پروفایل کاربری ( که پس از پرداخت به آن هدایت میشوند) قابل دسترسی میباشد.
 2. در صورت هرگونه مغایرت محتوای محصولات (کتاب ها و فیلم های آموزشی دامپزشک آنلاین) با اصلاعات قرار داده شده در صفحه محصول، دامپزشک آنلاین موظف است در عرض ۲۴ ساعت وجه کاربر را بازگشت دهد.
 3. از آنجایی که کاربران قادرند اگر سوالی در مورد محتوای محصولات و سرویس ها دارند از طریق تماس با پشتیبانی دامپزشک آنلاین مطرح نمایند و سپس به خرید و پرداخت وجه اقدام کنند، دامپزشک آنلاین در صورت خرید اشتباه محصولات از سمت کاربران، موظف نخواهد بود.

قوانین مربوط به مشاوره دامپزشکی

 1. مشاوره دامپزشکی فقط در مورد سگ، گربه، خرگوش، خوکچه هندی، مرغ مینا، کاسکو، عروس هلندی، مرغ عشق،کاکادو و انواع طوطی سانان انجام شده و از پاسخگویی در مورد سوالات مربوط به حیوانات خارج از لیست بالا معذوریم.
 2. مبلغ دریافتی در قسمت مشاوره دامپزشکی در ازای پاسخ به سوال اصلی (ذکر شده در عنوان متن ارسالی) کاربر و صاحب حیوان است که تا گرفتن پاسخ سوال، با دامپزشک در ارتباط خواهد بود.
 3. به سوال شما فقط توسط دامپزشک و با توجه به علم روز دامپزشکی پاسخ داده خواهد شد.
 4. در راستای بهبود کیفیت پاسخگویی به سوالات و کاهش اشتباه، دامپزشکان این اجازه را دارند که قبل از پاسخ گویی به سوال کاربر، درخواست اطلاعات تکمیلی نمایند.
 5. در صورت وجود مورد اورژانس و بدحالی حیوانات خانگی به درمانگاه دامپزشکی مراجعه کنید. اولویت پاسخگویی به سوالات توسط دامپزشک آنلاین بر اساس زمان پرسیدن سوال هست نه اورژانسی بودن سوال کاربر.
 6. دامپزشک انلاین در قبال پاسخگویی و کیفیت سوالات دامپزشکی مطرح شده با دامپزشکان خارج از مجموعه دامپزشک آنلاین مسئول نخواهد بود.
 7. به علت اینکه پاسخ به سوالات بر مبنای اطلاعات داده شده توسط شما صورت میگیرد و امکان معاینه و انجام آزمایش های تکمیلی برای دامپزشکان دامپزشک آنلاین میسر نیست، لذا هیچ مسئولیتی در قبال مرگ یا بیماری حیوان خانگی شما بر عهده دامپزشک آنلاین نخواهد بود.
 8. سوالات مطرح شده فقط در صورتی که مربوط به حیوانات خانگی باشند پاسخ داده خواهند شد.
 9. دامپزشک آنلاین این اجازه را دارد که در صورت دریافت سوالات یا تصاویر بی ربط، خارج از عرف و توهین آمیز، پروفایل کاربر را مسدود نماید.
 10. زمان مقرر برای پاسخگویی به سوالات شما، بسته به حجم سوالات دریافتی از ۱ دقیقه تا ۴۸ ساعت متغیر خواهد بود.