«دکتر محمدحسن گلپایگانی» رئیس شورای نظام دامپزشکی استان مازندران به عنوان مدیرکل دامپزشکی استان منصوب شد (+تصاویر)

دکتر گلپایگانی پیش از این نیز به عنوان مدیر اداره نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی اداره کل دامپزشکی استان مازندران خدمت نموده است …

55682 163

 

حکیم مهر: رئیس سازمان دامپزشکی کشور با صدور حکمی، مدیرکل جدید اداره کل دامپزشکی استان مازندران را منصوب کرد .

به گزارش حکیم مهر به نقل از روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور، در آیین تودیع و معارفه ای که امروز پنج شنبه با حضور دکتر کشاورز، دکتر خداویردی و مهندس مومنی معاونان سازمان برگزار شد، با حکم دکتر ماکنعلی رئیس سازمان دامپزشکی کشور، «دکتر محمدحسن گلپایگانی» به سمت مدیر کل دامپزشکی استان مازندران منصوب و از مدیرکل سابق این اداره کل تقدیر شد .

در حکم دکتر ماکنعلی خطاب به دکتر گلپایگانی آمده است: «با عنایت به سوابق و تجربیات جنابعالی، به موجب این حکم به سمت مدیرکل دامپزشکی استان مازندران منصوب می‌شوید. اهمیت تنوع و گستره فعالیت‌های حساس و حاکمیتی دامپزشکی ایجاب می‌نماید که جنابعالی با بهره گیری از همه ظرفیت‌ها، امکانات و نیروهای متخصص و متعهد در ارتقاء بهداشت دام و فرآورده های دامی در توسعه صنعت دام، طیور، زنبورعسل و آبزیان استان و بهداشت عمومی گام های موثری بردارید. توفیق جنابعالی را در رعایت اصل اعتدال‌گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید و خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از خداوند متعال خواستارم.»

به گزارش روابط عمومی دامپزشکی مازندران، صبح روز پنجشنبه 30 بهمن آئین تکریم و معارفه مدیر کل دامپزشکی استان مازندران با حضور نمایندگانی از استانداری، سازمان جهاد کشاورزی مازندران و با حضور معاونین و مسئولانی از سازمان دامپزشکی کشور بصورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.

در ابتدای این مراسم که مدیران ستادی دامپزشکی مازندران حضور داشتند رضوانی با تشریح عملکرد خود در دوران خدمتی خود از زحمات و خدمات کلیه پرسنل دامپزشکی مازندران قدردانی کرد و سپس بخشی مدیر کل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری مازندران به عنوان نماینده استاندار طی سخنانی از عملکرد رضوانی طی مدیریت چندین ساله تجلیل نمود و اظهار امیدواری کرد که با حضور چهره علمی و اخلاقی گلپایگانی به عنوان سکاندار جدید دامپزشکی مازندران، شاهد پیشرفت و ارتقای جایگاه واقعی این دستگاه حاکمیتی – نظارتی در حوزه سلامت خواهیم بود. وی با اهدای لوح سپاسی از طرف استاندار مازندران از خدمات رضوانی قدردانی کرد.

در ادامه دکتر خداویردی معاون تشخیص و درمان سازمان دامپزشکی که بصورت مجازی در این جلسه حضور داشت، ضمن تجلیل از خدمات ارزنده رضوانی در دوران تصدی مسئولیت، برای وی آرزوی سلامتی کرد و تاکید داشت، ارائه خدمات به بهره برداران و  پیگیری امورات مربوط به شهروندان در حوزه دامپزشکی باید مد نظر همه مدیران دامپزشکی باشد.

فلاح معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان جهاد کشاورزی نیز ضمن تقدیم لوح سپاسی از طرف رئیس سازمان جهاد کشاورزی به رضوانی حمایت همه جانبه این سازمان را از عملکرد دامپزشکی در مازندران اعلام و ابراز امیدواری کرد تا با حضور مدیر کل جدید در دامپزشکی مازندران، خدمات شایسته ای همچون گذشته به نحو مطلوب تری به بهره برداران ارائه گردد.  

مهندس مومنی معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان دامپزشکی کشور نیز از دیگر سخنرانان این مراسم بود. وی با اشاره به اخلاقمحوری رضوانی در دوران مدیریتی، برای گلپایگانی به عنوان مدیر کل جدید دامپزشکی مازندران آرزوی موفقیت کرد.

دکتر محمدحسن گلپایگانی مدیر کل دامپزشکی مازندران با قدردانی از رئیس سازمان دامپزشکی کشور به خاطر حسن اعتماد، ابراز امیدواری کرد تا در این جایگاه بتواند با همدلی و همفکری کلیه پرسنل خدوم دامپزشکی استان و حمایت مسئولان ملی و استانی با هدف دستیابی به ارتقای سلامت عمومی جامعه به مردم خدمت صادقانهای ارائه دهد.

در پایان این مراسم رسولیزاده معاون توسعه مدیریت و منابع دامپزشکی مازندران به نمایندگی از کارکنان دامپزشکی مازندران که بصورت مجازی در این مراسم شرکت داشتند، از عملکرد رضوانی تقدیر کرد.

دکتر محمدحسن گلپایگانی در حال حاضر رئیس شورای نظام دامپزشکی استان مازندران است و پیش از این نیز به عنوان مدیر اداره نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی اداره کل دامپزشکی این استان خدمت کرده است. وی از سال 90 مدرس دانشکده‌های دامپزشکی استان مازندران بوده و در حوزه فعالیت تشکل‌های مردم نهاد و همچنین تحریریه نشریات دانشجویی فعال بوده است .

معاونان رئیس سازمان دامپزشکی کشور در آیین تودیع و معارفه مدیران کل دامپزشکی استان مازندران، از زحمات «دکتر سیدحسین رضوانی» مدیرکل سابق دامپزشکی مازندران که از سال 93 تا امروز این مسئولیت را بر عهده داشته است، تقدیر نمودند.

55683 581

55685 209

55684 484

 

مشاهده خبر

دیدگاه‌ خود را بنویسید

در حال اعتبار سنجی لطفا منتظر بمانید ...